statystyki szczegółowe

Aktualności

Trener po Nakle Śląskim

• autor: kolejorz83, 2017-09-14 07:36

Mateusz Mańdok (trener Łazowianki): Mecz z Nakłem idealnie się dla nas ułożył. Już w 9 minucie prowadziliśmy 2-0 po tym jak Rewers kończył głową dośrodkowania Gałęzioka i Wolnego. Brak koncentracji przy rzucie rożnym rywali kosztował nas utratę gola w 20 minucie. Końcówka pierwszej części należała zdecydowanie dla nas. Swoje sytuacje mieli Piżuch dwie, oraz Gałęziok, jednak brakowało wykończenia. Ozdobą spotkania był gol Huberta Maciążka, który uderzeniem z ok. 25 metrów nie dał najmniejszych szans bramkarzowi. Równo z gwizdkiem gola na 4-1 strzelił Jakubczyk po dośrodkowaniu Gałęzioka. W drugiej połowie zagraliśmy uważniej w obronie, kontrując rywali. Były dwie świetne okazje na podwyższenie rezultatu, pierwszą miał Rewers, którego uderzenie głową zatrzymało się na słupku, oraz Gałęziok, jego uderzenie z linii bramkowej wybił obrońca. W 80 minucie goście strzelają na 4-2 z rzutu wolnego i w końcówce nasza gra wyglądała trochę nerwowo. Podsumowując, po świetnej pierwszej połowie i naszym prowadzeniu 4-1 zwycięzca mógł być tylko jeden. Druga połowa to kontrola uzyskanej przewagi. Bardzo się cieszymy, że nowe twarze w drużynie zaczynają spłacać kredyt zaufania. Rewers i Jakubczyk strzelali, a Gałęziok i Wolny asystowali.

Źródło: regionalnapilka.pl