MKS Łazowianka Andrex Łazy - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. damian_jd 3

Kolejny przeciwnik: UKS Szopienice

• autor: pklimek, 2017-09-02 11:49

Za nami trzy kolejki rozgrywek Ligi Okręgowej. MKS Łazowianka Andrex Łazy pozostaje niepokonana na swoim terenie. W pierwszej kolejce zwyciężyli 2-1 z Zagłębiem II Sosnowiec, natomiast w trzeciej kolejce bezbramkowo zremisowali z MKS Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie. Jednak mecz na wyjeździe w drugiej kolejce rozgrywek nie poszedł po myśli zawodników MKSu. Łazowianka tracąc pięć bramek z Unią Dąbrowa Górniacza, wróciła do Łaz bez punktów. Już dziś Łazowianie będą mieli okazję do zatarcia złego śladu po meczu na wyjeździe, podejmując UKS Szopienice.

Po zwycięstwie i remisie na swoim boisku oraz przegranej na wyjeździe, MKS Łazowianka Andrex Łazy z czterema punktami na koncie plasuje się na 10. miejscu w tabeli. Ostatnie spotkanie z MKS Siemianowiczanką napawa jednak optymizmem przed kolejnym spotkaniem. Co prawda, mimo kilku dogodnych sytuacji, Łazowianom zabrakło skuteczności i nie udało się zgarnąć w tym meczu trzech punktów, ale wypadli oni dobrze w grze defensywnej.

UKS Szopienice rozgrywki zaczęło gorzej od naszego zespołu. Nasz dzisiejszy przeciwnik plasuje się na 14. miejscu w tabeli i nie zapisał na swoim koncie do tej pory żadnych punktów. UKS przegrał kolejno z Unią Dąbrowa Górnicza, Siemianowiczanką Siemianowice Śląskie i Orzeł Nakło Śląskie odpowiednio tracąc cztery, jedną i trzy bramki. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie i teraz, a MKS Łazowianka wróci z wyjazdu z kompletem punktów.

Mecz w ramach IV Kolejki Ligi Okręgowej pomiędzy UKS Szopienice a MKS Łazowianką Andrex Łazy rozpocznie się o godzinie 16:00.

Paulina Klimek

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

pon.

LKS Orzeł Miedary 4:3 KS Cyklon Rogoźnik